چگونه بهترین کلمات کلیدی را برای سایت خود انتخاب کنیم
چگونه بهترین کلمات کلیدی را برای سایت خود انتخاب کنیم

کلمات کلیدی یکی از مهمترین و موثرترین تکنیک های سئو و بهینه سازی وب سایت است. در این قسمت می خواهیم ابزار آنلاین کاملا رایگانی را به شما معرفی کنیم تا به وسیله آن بتوانید بهترین و موثرترین کلمات کلیدی را برای سایت و نوشته های سایت خود پیدا و استفاده کنید.

Keyword Tool یکی از بهترین ابزار های آنلاین رایگان برای جستجوی بهترین کلمه کلیدی است. به شما اجازه می دهد تا با انتخاب یک کلمه کلیدی در باکس آن، ایده های بسیار زیادی از آن کلمه کلیدی داشته باشید. این کلمات کلیدی پیشنهادی بطور خودکار توسط گوگل انتخاب می شوند و در واقع کلماتی هستند که در حوزه ی مربوطه ، بیشترین جستجو را توسط کاربران مختلف داشته اند و قطعا برای مطالب سایت شما با موضوع مرتبط بسیار کارآمد خواهند بود.

هرچه از بالا به پایین می آییم، کلمات از ارزش کمتری برخوردارند و بالاترین کلمات جدول، قطعا بیشترین بازدید را به همراه خواهند داشت. ( برای کلمه کلیدی مورد نظر )

Keyword Tool ابزاری سریع و ساده و در عین حال رایگان است. شما می توانید برای بخینه سازی سایت خود از این ابزار استفاده مفیدی ببرید. از ویژگی های دیگر این ابزار آنلاین این است که می توانید به جستجوی بهترین کلمات کلیدی از بینگ، فروشگاه اپل و یوتیوب هم بپردازید.

تالیف: ایده ساز

2 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *