چرا وب سایت من به سئو و بهینه سازی نیاز دارد؟
چرا وب سایت من به سئو و بهینه سازی نیاز دارد؟

این سوال بسیاری از صاحبان وب سایت است. همانگونه که صاحبان کسب و کار، برای معرفی بهتر و بیشتر محصولات خودشان نیازمند تبلیغات (به هر نوعی) هستند، یک وب سایت هم برای شکل گیری و معرفی بهتر و بیشتر در دنیای مجازی نیازمند تبلیغات است. سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو یکی از بهترین و عمده ترین بازخوردها را برای وب مستر ها به عمل می آورد و به همین جهت مورد توجه قرار گرفته است.

اکثر ترافیک یک سایت از طریق موتورهای جستجوی تجاری ماننده گوگل، یاهو، بینگ و … بوجود می آید. اگرچه رسانه های اجتماعی و سایر ابزارها هم امروزه ترافیک قابل توجهی را ایجاد می کنند، اما موتورهای جستجو روش اصلی ناوبری کاربران اینترنت می باشند. و چقدر خوب است که تمامی این ابزار ها در کنار هم برای یک وب سایت مورد توجه قرار بگیرند.

موتورهای جستجو ترافیک هدفمند را ترویج می کنند بدین معنا که کاربران آنچه را که می خواهند بوسیله موتور جستجو پیدا کرده و با آگاهی وارد سایت شما می شوند تا از خدمات شما و سایت شما در جهت رفع نیازهای خود بهره مند شوند.

اگر موتورهای جستجو مطالب شما را به پایگاه های خود اضافه نکنند، یا سایت شما را پیدا نکنند، قطعا دچار ضرر بزرگی خواهید شد.

تجربه نشان داده که ترافیک یک موتور جستجو می تواند باعث موفقیت یک سازمان شود و آن را بزگ و برند کند. سعی کنید کلمات کلیدی مهم و مرتبط با فعالیت خود یا خدمات و محصولات خود را در موتورهای جستجو ثبت کنید.

سرمایه گذاری در جستجوگرها و بطور کلی سئو یا بهینه سازی وب سایت می تواند نرخ استثنایی از بازگشت سرمایه را در پی داشته باشد. چرا که نتایج آن بطور حتم در آینده هویدا می شود.

تالیف: ایده ساز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *