آموزش ۵G – 5G چیست (قسمت اول)
آموزش ۵G – 5G چیست (قسمت اول)

فن آوری های رادیویی خیلی سریع رشد کرده اند. جایی که اول بار در سال ۱۹۸۰ با راه اندازی سیستم های سلولی آنالوگ پا به میدان گذاشتند. پس از آن سیستم های ارتباطی بی سیم دیجیتال، ماموریت را بدست گرفتند تا زندگی رو به رشد انسان را مجهز تر کنند. (۱G,2G, … , و در حال حاظر ۵G).

5g_technology

در این مجموعه آموزشی (قسمت های آینده )، به شرح مفصلی از تکنولوژی، معماری، مزایا کاستی ها و چالش ها و … می پردازیم.

ویژگی های بارز ۵G:

نسل پنجم شبکه تلفن همراه یا راحتتر بگوییم ۵G، انقلابی در تکنولوژی تلفن همراه است. ویژگی ها و قابلیت استفاده از آن بسیار فراتر از انتظارات یک فرد عادی است. با سرعت فوق العاده بالای خود، پتانسیل لازم برای تغییر معنای قابلیت استفاده از تلفن همراه را دارد. (برای دیدن تصاویر در سایز اصلی و بزرگتر، روی آن کلیک کنید)

salient_features_5g

با ارایه این همه ویژگی های نوآورانه از نسل پنجم شبکه موبایلی، گوشی های هوشمند شما می توانند با لپ تاپ برابری کرده و حتی جایگزین آن شوند. شما می توانید با پهنای باند بسیار وسیع به اینترنت متصل شوید، بازی های بسیار گرافیکی و حجیم برخط را اجرا کنید، گزینه های گسترده تر چند رسانه ای پیش روی شماست، اتصال در همه جا، تاخیر صفر، زمان پاسخگویی فوق سریع و حتی شنیدن صوت و دیدن ویدیو HD با کیفیت و سرعت لود بالا و حتی بدون افت کیفیت آن ها را با سرعت بالا بین همدیگر منتقل کنید.

تالیف: ایده ساز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *